Київ, вул. Заболотного 32; Тел.: +38 (063) 224 44 25

Наша компанія спеціалізується на впровадженні проектних рішень для підвищення ефективності корпоративних інформаційних систем. Ми молоді, але маємо ряд успішних проектів та динамічно розвиваємось в області системної інтеграції.

Наша стратегія – бути компанією національного рівня, надаючи нашим Замовникам комплексні рішення в області інформаційних технологій.

Наша місія – діючи, як одна команда, ефективно, чесно і професійно, на основі любові до клієнта, ми створюємо довготривалі, довірчі, надійні відносини з клієнтами, колегами, партнерами, надаючи ІТ-рішення та послуги.

Наша основна цінність – клієнтоорієнтованість і задоволеність Замовника, яку ми забезпечуємо високу якість наших рішень.

Наша ключова компетенція – побудова, оптимізація і обслуговування ІТ-інфраструктури великих територіально-розподілених підприємств.

Наші фахівці володіють необхідними компетенціями та набором спеціалізацій для проектування, впровадження та супроводу інфраструктурних рішень в наступних областях:

побудова ІТ-інфраструктури територіально-розподілених компаній;
аутсорсинг ІТ-інфраструктури;
мережі і телекомунікації;
впровадження хмарних технологій;
інженерні системи будівель;
інфраструктурні програмні рішення;
інформаційна безпека;

Протягом останніх років, в зв’язку з ростом попиту на послуги з оптимізації та обслуговування ІТ-інфраструктури, одним з пріоритетних напрямків розвитку для нас є надання послуг аутсорсингу ІТ-інфраструктури. Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки перевірені рішення і забезпечуємо високу якість послуг, гарантуючи при цьому конфіденційність і збереження всієї інформації Замовника.

Комплексний підхід до вирішення завдань, націленість на результат, прагнення до розвитку – основні принципи роботи нашої компанії з нашими Замовниками.