Київ, вул. Заболотного 32; Тел.: +38 (063) 224 44 25

Якісне обслуговування комп’ютерів – питання, яке, рано чи пізно, виникає перед керівником будь-якого підприємства. Нестабільна робота комп’ютерної техніки знижує ефективність і створює простої в роботі співробітників, а збої в роботі сервера або мережі можуть на тривалий термін паралізувати роботу всього офісу. Не менш важливим є питання про своєчасне відновлення програмного забезпечення, впровадження нових інформаційних технологій, заміни застарілої техніки, захисту інформації і т.д. Тільки постійний контроль і своєчасне усунення несправностей комп’ютерної техніки здатні забезпечити продуктивність підприємства в цілому. Для обслуговування «комп’ютерного парку» великі організації наймають у штат системного адміністратора. Але в міру зменшення масштабу підприємства економічна доцільність такого фахівця в штаті різко знижується, і стає вигідніше звернутися по допомогу до спеціалізованих компаній.

Працюючи на ринку IТ-Аутсорсингу тривалий час, нам вдалося здобути багатий досвід, сформувати хоч і не велику, але надійну професійну команду. Наші клієнти завжди можуть покластися на якість роботи наших фахівців, оперативність і дотримання конфіденційності.

Ми пропонуємо Юридичним особам комплексне обслуговування комп’ютерів на договірній основі (абонентське обслуговування), а так само разові послуги з налаштування комп’ютерів, серверів, мереж, офісних АТС, систем контролю доступу та відеоспостереження і іншої комп’ютерної техніки.

Наші фахівці надають сервіси в таких областях, як:

  • технічна підтримка користувачів
  • системне адміністрування комп’ютерного парку підприємства
  • адміністрування каналів передачі даних
  • адміністрування активного мережного обладнання і серверів
  • забезпечення інформаційної безпеки
  • супровід офісних АТС
  • впровадження та обслуговування систем контролю доступу та відеоспостереження.

Ви будете приємно здивовані, ознайомившись із нашими цінами. Орієнтуючи свої послуги на підприємства малого бізнесу з невеликим парком комп’ютерної техніки ми постаралися збалансувати ціни на оптимальному рівні.